Şahinoğlu Otomotiv, ticari hayatına 1984 yılında Taksim'de Dodge-Desoto-Fargo-Askam kamyon ve kamyonetlerinin yedek parça toptan satışı ile başlamış, 1995 yılı itibariyle HINO, JCB ürünlerini satışına dahil ederek ürün yelpazesini genişletmiş ve yedek parça pazarında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

2011 yılından itibaren ise Mitsubishi ve Isuzu kamyon, kamyonet, otobüs ve pick-up araçlarının toptan yedek parça tedariğine başlamış, ilerleyen süreçte Toyota, Nissan, Mazda gibi marka araçların ürünlerini de orijinal ve orijinal muadilleri olarak kataloğuna eklemiştir. Kaliteli hizmet anlayışını yükselen bu pazarda da devam ettirmeyi başaran şirket, müşterilerin yedek parçaları en cazip fiyatlarla temin edebilmesini kendisine en önemli misyon olarak belirlemiştir.

Kalite ve fiyat politikası beraberinde; satış ve satış sonrası hizmetlerindeki yaklaşımı ile müşteri beklentilerini karşılayarak pazar payını ve verimliliğini arttırmayı amaçlayan Şahinoğlu Otomotiv için müşterilerinin istek ve önerileri, hedeflenen bu amaçlara ulaşmak için dikkate alınması gereken en önemli unsurdur. Bu doğrultuda çeşitli ülkelerin otomotiv ana sanayi üreticileriyle distribütörlük anlaşmaları yaparak 20. Yüzyıldan itibaren olağanüstü bir büyüme hızı kazanan dünya ticaretinde, küresel değişimlere ayak uydurup daima yeniliklere açık olacağını ve bu yaklaşımını müşterilerine ulaştıracağına taahhüt eder.

© Copyright 2023 ŞAHİNOĞLU OTOMOTİV SAN. vs TİC. LTD. ŞTİ.